УВАГА! Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад в РІ КУП НАН України з 01.09.2024 р.

28 Червня, 2024

По кафедрам:

Кафедра загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін:

• завідувач кафедри(вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри; стаж роботи на наукових, науково-педагогічних посадах не менше 5 років; вільне володіння державною мовою) – 1 вакансія;
  • доцент(вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання, наявність наукових і навчально-методичних публікацій, що використовуються в педагогічній практиці; стаж науково-педагогічної діяльності не менше 3 років; вільне володіння державною мовою) – 1 вакансія;
  • старший викладач(вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь магістра та/або вчене (почесне) звання, має наукові та методичні рекомендації, які використовуються у навчальному процесі.; стаж науково-педагогічної роботи не менше 2 років; вільне володіння державною мовою) – 1 вакансія.

Кафедра спеціальних юридичних дисциплін:

 завідувач кафедри (вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри; стаж роботи на наукових, науково-педагогічних посадах не менше 5 років; вільне володіння державною мовою) – 1 вакансія;

 доцент (вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання, наявність наукових і навчально-методичних публікацій, що використовуються в педагогічній практиці; стаж науково-педагогічної діяльності не менше 3 років; вільне володіння державною мовою) – 1 вакансії;

 старший викладач (вища освіта (магістр, спеціаліст); науковий ступінь магістра та/або вчене (почесне) звання, має наукові та методичні рекомендації, які використовуються у навчальному процесі.; стаж науково-педагогічної роботи не менше 2 років; вільне володіння державною мовою) – 1 вакансії.

Перелік документів, спосіб подання, порядок проведення конкурсного відбору зазначено у «Порядку проведення конкурсного відбору або обрання за конкурсом при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників, укладання з ними трудових договорів (контрактів)».

Претенденти на заміщення вакантних посад подають документи через відділ організаційно-кадрової роботи КУП НАНУ (тел.044-409-23-27; 0362-62-05-89) особисто або надсилають поштою на адресу: 03142, Київ, вул. А.Доброхотова, 7А (або Рівненський інститут КУП НАН України: 33028, Рівне, вул. О. Борисенка, 5, каб. №314).

Звертаємо Вашу увагу, що на період дії правового режиму воєнного стану повний комплект документів можна надіслати на електронну пошту kadri@kul.kiev.ua або kadri_rivne@kul.kiev.ua у pdf форматі (кольоровому форматі), у темі листа зазначати «на конкурс НПП».

Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

Адміністрація КУП НАНУ