Увага! Підготовче відділення Рівненського інституту Київського університету права НАН України оголошує набір на 2011 – 2012 навчальний рік!

14 Вересня, 2011

Сьогодні підготовче відділення інституту пропонує учням 11 класів та випускникам попередніх років денну форму навчання.     Метою діяльності відділення є забезпечення умов якісної підготовки до проходження зовнішнього незалежного тестування, яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти для вступу у вищі навчальні заклади шляхом ґрунтовного вивчення навчальних дисциплін.    Слухачі відділення вивчають дисципліни за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України з яких проводиться конкурс сертифікатів, поглиблюючи свої знання та адаптуючись до навчання в інститутських умовах.     Окрім цього, діяльність відділення зорієнтована на якісний вибір обдарованої молоді для їх подальшого залучення до навчання у Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України.      Прийом документів з 5 вересня.  Початок занять з 1 листопада 2011 р.     Заняття проводяться в центрі міста, що є дуже зручним для слухачів.Для вступу необхідно подати:•    заяву на ім’я ректора;•    договір про навчання (укладається в інституті);•    дві фотокартки (3х4 см);•    ксерокопії паспорта (с. 1, 2, 11) або свідоцтва про народження вступника;•    ксерокопія паспорта одного з батьків;•    довідка зі школи. Оригінал паспорта (свідоцтва про народження) вступника подаються ним особисто.

Вартість навчання – 3270грн

schema2.jpg

Наша адреса: 33028  м. Рівне, вул, Короленка 5.Довідки за тел.:(0362) 62-04-62, 62-05-89e-mail: rivne@kul.kiev.ua  web:   www.rivne.kul.kiev.ua