Увага! РІ КУП НАНУ оголошує конкурс наукових робіт

26 Лютого, 2018

ОГОЛОШЕННЯ

Рівненський інститут КУП НАН України оголошує конкурс наукових робіт на здобуття премії імені академіка Всеукраїнської академії наук, доктора права Оникія Малиновського
        На конкурс подаються самостійно підготовлені наукові дослідження старшокласників з актуальних проблем права.

Підведення підсумків  ˗ 17 квітня.
Довідки  за телефонами:
 (0362) 62-05-89, 26-46-01, 62-04-48, 096-90-28-450.

Затверджено»
Ректор КУП НАН України
____________ Ю. Л. Бошицький
___ ___________ 2018 р.

про Премію імені академіка Всеукраїнської Академії наук,
доктора права Оникія Малиновського

Розділ 1. Учасники

1.1.  З метою вшанування пам’яті видатного українського правознавця, академіка Всеукраїнської Академії наук, доктора державного права О.О. Малиновського, Рівненський інститут Київського університету права НАН України щорічно оголошує конкурс учнівських  наукових робіт, переможці якого отримують Премію ім. О. Малиновського.
    1.2. Премія ім. О. Малиновського є засобом заохочення та розвитку ініціативи учнів та студентів, формування власного бачення шляхів розв’язання певної проблеми, реалізації власних творчих здібностей.
    1.3. До участі у конкурсі написання наукових робіт залучаються  учні  загальноосвітніх шкіл, а також студенти коледжів.

Розділ 2. Критерії оцінювання наукових робіт
2.1. Творчий підхід та відповідність роботи темі.
2.2    . Грамотність та охайність роботи.
2.3    . Науковий стиль написання.
2.4    . Нестандартні науково-практичні пропозиції вирішення проблеми.
2.5    . Повнота розкриття обраної теми.
2.6    . Використання комплексно-аналітичного фактора.
2.7    . Самостійність проведення дослідження, обґрунтованість та практичне значення роботи.
2.8    . Наявність нових ідей, які мають суттєве значення в процесі вирішення поставленої проблеми.

Розділ 3. Комісія, яка визначатиме переможців конкурсу наукових робіт
Результати конкурсу наукових робіт визначатиме спеціально створена комісія у складі:
Голова комісії: Бошицький Юрій Ладиславович – ректор Київського університету права НАН України.
Заступник голови комісії: Якимчук Володимир Леонович – директор Рівненського інституту КУП НАН України
Члени комісії:
Андреєва Майя Миколаївна – головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.
Станіщук Микола Васильович – начальник Рівненського обласного управління юстиції в Рівненській області.
Мартіросян Артур Гагікович – к.ю.н., завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України.
Книш Сергій Володимирович – к.ю.н., завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України.
Українець Стефанія Ярославівна – к.філос.н., завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України.

Розділ 4. Заохочення переможців конкурсу Премією ім. О. О. Малиновського
4.1. Переможці конкурсу нагороджуються премією у розмірі:
1.    І місце – 10 % знижки за навчання на першому курсі;
2.    II місце – 5 % знижки за навчання на першому курсі;
3.    III місце – 5 % знижки за навчання за перший семестр на першому курсі.
4.2.     Інші учасники конкурсу, роботи яких мають високий теоретичний рівень, нагороджуються почесними грамотами та позаконкурсним правом на зарахування до РІ КУП НАН України

Директор    РІ КУП НАН України                                                          В. Л. Якимчук