Увага! В РІ КУП НАНУ відбудеться конкурс наукових робіт з права на здобуття Премії імені Академіка Всеукраїнської Академії наук, доктора права Оникія Малиновського

18 Травня, 2011

Конкурс наукових робіт з права (далі – Конкурс) проводиться з метою активізації наукової роботи школярів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній та інших формах науково-дослідної діяльності.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи старшокласників з актуальних проблем права, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення. На Конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій відомств і установ.

Конкурс проводиться у два етапи:

1) до 10 червня 2011 р. – подання робіт з метою їх рецензування незалежними експертами;

2) 23 червня 2011 р. – публічний захист робіт претендентами та їх нагородження.

Вимоги до наукових робіт (робота має бути ОБОВ’ЯЗКОВО оформлена у відповідності до зазначених вимог; формат роботи також буде врахований конкурсною комісією):

– оформлення тексту – у Microsoft Word для Windows;

– обсяг роботи не повинен перевищувати до 30 сторінок без додатків і списку використаних джерел і літератури;

– поля: верхнє, нижнє, праве – 20 мм, ліве – 15 мм;

– шрифт – Times New Roman, кегль – 14; інтервал між рядками – 1,5;

– оформлення роботи (вступ, основна частина, висновки, список літератури і використаних джерел) має відповідати вимогам ВАК;

– назва файлу в електронному варіанті повинна містити прізвище автора в англійській транслітерації.

Роботи можна подавати:

1)    поштою за адресою: вул. Короленка, 5, м. Рівне, 33028;

2)    електронною поштою: rilaw@ukr.net.

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс наукових робіт на премію імені академіка Всеукраїнської Академії наук, доктора права Оникія Малиновського

Оргкомітет