УВАГА! ВИСТАВКА-АУКЦІОН – ДОПОМОГА ЗСУ!

26 Липня, 2023

У виставковому холі Рівненського інституту КУП НАН України із 14 липня 2023 року триває виставка-аукціон картин рівненських художників  Костянтина та Аліни Степанюків, на цей раз із темою «Динаміка та образ» у рамках загальноуніверситетського проєкту «Інтелектуальна власність України – перлини живопису для студентської молоді».
   Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в країні, художники долучилися до «мистецького фронту» та виставили свої полотна на продаж. Ця акція стала унікальною можливістю придбати картини та допомогти нашим захисникам. Адже частину виручених коштів від продажу полотен митців буде спрямовано для бійців ЗСУ з Рівненщини.
   Виставка-продаж «Динаміка та образ» підготовлена працівниками Рівненського інституту і буде працювати для рівнян і гостей міста впродовж місяця. Тим, хто бажає оглянути виставку та придбати картину, запрошуємо в інститут за адресою: вул О. Борисенка, 5 (Лебединка), І поверх або телефонувати старшій викладачці Ганні Дикун, 0685391932.

НАБЛИЗИМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!
НИЖЧЕ ФОТО КАРТИН, ЯКІ МОЖНА ПРИДБАТИ: