Увага! З 13 по 14 лютого 2013 р. у Рівненському інституті КУП НАНУ відбудуться майстер-класи проф. Н.І. Карпачової і пана Сімона Маттейссена (Нідерланди)

12 Лютого, 2013

Шановні викладачі, співробітники та студенти
Рівненського інституту КУП НАНУ!
ЗАПРОШУЄМО ВАС!

З 13 по 14 лютого 2013 р. у Рівненському інституті КУП НАНУ відбудуться майстер-класи проф. Н.І. Карпачової, Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини (1998-2012) і пана Сімона Маттейссена, Омбудсмена м. Роттердам (Нідерланди), який перебуває в Україні на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького.
Тематики майстер-класів стосуються діяльності омбудсмена та актуальних проблем захисту прав людини, зокрема:

Проф. Н.І. Карпачова виступить із дводенним циклом лекцій за темою «Актуальні проблеми захисту прав людини: український та міжнародний дискурс»
Пан Сімон Маттейссен виступить із лекціями за темами: «Довіра Омбдусмену та. Європейська конвенція про захист прав людини»; «Омбудсмен та «м’яке» право».

До участі у майстер-класі запрошуються студенти, науково-педагогічні працівники та співробітники Рівненського інституту КУП НАНУ.

Мова майстер-класу – українська, англійська

Орієнтовна тривалість кожного майстер-класу – 45 хвилин