Увага! З 26 по 28 жовтня 2011 року у РІ КУП НАН України відбудуться майстер-класи доктора права Петра Річарда Костіва на тему: “Комерційне право США”

20 Жовтня, 2011

З 26 по 28 жовтня 2011 року у Рівненському інституті Київського університету права НАН України за запрошенням ректора КУП НАНУ
Юрія Бошицького, в рамках меморандуму, який було підписано між Київським
університетом права НАН України Асоціацією Українсько-Американських
адвокатів КУП НАНУ
, а також на прохання студентів РІ КУП НАН України відбудуться майстер-класи доктора права Петра Річарда Костіва на тему: “Комерційне право США” (майстер-класи будуть проводитимуться англійською мовою).
     Студенти РІ КУП НАН України та всі охочі, під час відкритих майстер-класів матимуть можливість ознайомитися з головними аспектами контрактного та корпоративного права США та покращити свої знання з англійської мови.
     На запрошення начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Вєтрова Івана Васильовича доктор Петро Річард Костів проведе триденний семінар для викладачів правознавства Рівненської області на тему: “Педагогіка викладання права в США”.

Доктор права Петро Річард Костів – випускник докторськрї програми Університету Мічігана, та Університет Каліфорнії, Берклі. Закінчив магістратуру  в Університеті Квазулу-Натал, Південна Африка.

Петро Річард Костів має багатий досвіт роботи в галузі юриспруденції, проходив практику у Верховному суді Аргентини, де вивчав функціонування суду Аргентинської юридичної системи, а також працював у міжурядовій організації  “Південний Центр” в Женеві, Швейцарії, у відділі “Глобального розвитку і управління. ” У 2008-2010 роках працював в Південній Африці  по гранту Університету Каліфорнії, Берклі. Документував земельні реформи в молодій демократії Південної-Африки. Гість КУП НАН України є членом спілки Україно-Американських адвокатів, спілки Інтер-Американських юристів. Президент спілки “Латиноамериканського Права” при Університеті Мічігана та співзасновником і віцепрезидентом “Фонду для розвитку податкової культури”. Виступав на різних конференціях: в Латинські Америці, США, Південній Африці.
     Петро Річард Костів проводить майстер-класи у формі Сократового методу із використанням інтерактивних методів і технологій викладання.