Увага! Запрошуємо до участі у Всеукраїнському відкритому конкурсі Cyber Security Camp

22 Жовтня, 2024

Департаментом кіберполіції Національної поліції України за сприяння Департаменту освіту, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України та за підтримки міжнародної криптовалютної біржі “Binance” заплановано проведення Всеукраїнської відкритого конкурсу Cyber Security Camp для здобувачів вищої освіти України (далі – конкурс).

До участі в конкурсі запрошуються слухачі, студенти та курсанти віком від 18 років. Конкурс передбачає три етапи в режимі онлайн:

• І етап – навчання на платформі та первинне тестування;
  • ІІ етап – виконання практичних завдань і підготовка відповідей;
  • ІІІ етап – підготовка відео-ессе на одну з запропонованих тем.

Переможці конкурсу отримують подарунки від криптовалютної біржі “Binance” та стануть учасниками 10-денного офлайн-тренінгу із цифрової грамотності та роботи з віртуальними активами.