Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

В бібліотеці РІ КУП НАН України діє виставка «Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям»

2 Листопада, 2016

     Протягом останніх двох місяців в бібліотеці РІ КУП НАН України діє виставка «Поради юриста», яка містить матеріали щодо надання практичної допомоги пересічним громадянам.
     Днями, продовжуючи роботу виставки,  в читальній залі бібліотеки розміщено інформаційно-роз’яснювальні матеріали, що стосуються учасників АТО та їх сімей. Зокрема всі охочі матимуть змогу ознайомитись з умовами мобілізації, з необхідним речовим, грошовим та медичним забезпеченням військовослужбовців. Інформація містить повний перелік зразків документів, зокрема для отримання статусу Учасника бойових дій, зразки довідок про безпосередню участь а АТО та ін. Також означені підстави для дострокової демобілізації, види відповідальності за правопорушення в зоні проведення антитерористичної операції та багато іншої корисної і практичної інформації.

     Сподіваємось, що, допомагаючи отримати мінімальну юридичну консультацію, подібні заходи внесуть свою частку в  підвищення рівня соціального захисту демобілізованих військовослужбовців та їх сімей, підтримання їх належного морально-психологічного стану, і, як наслідок, підвищення рівня ефективності діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, що дотичні до вирішення зазначених проблем, органів місцевого самоврядування.