В КУП НАН України проведено науково-практичний семінар

15 Лютого, 2023

15 лютого 2023 року в Київському університеті права НАН України проведено науково-практичний семінар на тему «Актуальні проблеми адвокатської діяльності в Україні», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна. У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді з презентаціями.

Під час роботи семінару відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та позиції стосовно наступних тем: «Тенденції розвитку адвокатської діяльності», «Організаційно-правові проблеми здійснення адвокатської діяльності з надання безоплатної правової допомоги», «Дотримання Правил адвокатської етики при здійсненні адвокатської діяльності», «Сучасні проблеми дотримання гарантій адвокатської діяльності», «Проблеми захисту професійних прав адвокатів», «Особливості укладення договору про надання правової допомоги» та ін.

По закінченню роботи науково-практичного семінару було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ