В КУП НАН України відбулось засідання ректорату

16 Квітня, 2022
В КУП НАН України відбулось засідання ректорату

15 квітня 2022 р. у Київському університеті права НАН України в дистанційному форматі відбулось планове засідання ректорату.

Із вступним словом виступив ректор Ю.Л. Бошицький, який зазначив, що два тижні назад розпочався освітній процес для випускних курсів бакалаврату та магістратури. Враховуючи, що університет готовий до відновлення навчання, є відповідне подання проректора з навчально-методичної роботи К.С. Лісової з проханням про відновлення навчання з 18 квітня 2022 р. на всіх курсах університету, яке потребує обговорення та ухвалення відповідного рішення.

Ректор підкреслив, що оскільки метою університету було і залишається надання якісних освітніх послуг, всі викладачі, які забезпечують освітній процес повинні надати курси лекцій для розміщення їх на сайті університету, це значно полегшить опанування студентами лекційного матеріалу, а також є прохання і від студентів безпосередньо! Якщо до 22.04.22. викладачі не подадуть свої лекції на сайт університету, то в 50% заробітної плати цим викладачам виплачуватись не буде.

Ректор визначив основним завданням колективу КУП НАНУ не тільки організацію освітнього процесу в умовах воєнного часу, але й максимальну допомогу українській армії та державі в цілому.

Проректор з навчально-методичної роботи К.С Лісова доповіла про аналіз поточної ситуації щодо забезпечення умов праці викладачів та навчання студентів в умовах воєнного стану.

Вже два тижні з 04 квітня 2022 р. як відновлено освітній процес у дистанційному форматі (синхронному та асинхронному режимах) для випускних курсів. Всі заняття проходять за розкладом, без зривів. Ті студенти, у яких нестабільний або відсутній доступ до інтернету отримують тексти лекцій та завдання до виконання у Viber групах. На цьому тижні була проведена зустріч із старостами груп з метою моніторингу ситуації щодо відновлення освітнього процесу на всіх курсах університету. Згідно проведеного опитування, 80% студентів цих курсів перебувають у безпеці та мають доступ до інтернету.

Щодо викладацького складу, який забезпечує освітній процес на цих курсах, всі викладачі мають можливість у дистанційному режимі проводити пари як у асинхронному, так і в синхронному режимі. Проректор запропонувала відновити освітній процес в Київському університеті права НАН України у дистанційному режимі з 18 квітня 2022 р. для всіх курсів спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» і підкреслила, що метою дистанційного навчання під час війни є не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка здобувачів вищої освіти.

В.о. завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін С.В. Матвєєв, в.о. завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства О.О. Хорватова, в.о. завідувача кафедри кримінального права та процесу О.І. Савка доповіли про повну готовність забезпечення освітнього процесу здобувачів вищої освіти викладачами кафедр і виступили з підтримкою щодо відновлення освітнього процесу з 18 квітня 2022 р. Всі завідуючі кафедр зобов’язалися витребувати лекції своїх викладачів.

Директор РІ КУП НАН України В.Л. Якимчук доповів про стан освітнього процесу в м. Рівному, а проректор з регіонального розвитку Ю.І. Ковальчук про стан освітнього процесу в м. Вінниці.

Проректор з наукової роботи О.В. Червякова доповіла, що 22 квітня 2022 р. планується проведення спільно з кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства науково-практичної конференції «Міжнародно-правовий статус України в умовах війни» для студентів та аспірантів. Інформаційний лист з усією необхідною інформацією вже є на сайті університету.

Завідувач навчально-методичного відділу О.М. Антонова доповіла про ситуацію щодо заборгованостей студентів і роботу методистів.

На засіданні членами ректорату обговорювались також в питання вступної компанії – 2022.

Ректорат одноголосно ухвалив рішення про відновлення освітнього процесу в Київському університеті права НАН України у дистанційному режимі з 18 квітня 2022 р. для всіх курсів.