В КУП НАН України відбулося підведення підсумків Всеукраїнського наукового конкурсу серед учнів 10-11 класів на краще есе (презентацію) на тему: «Право, свобода, відповідальність у творчості українських поетів та письменників»

21 Травня, 2021

В рамках університетського проєтку «Інтелектуальна власність України: перлини літератури» та з нагоди 150-річного ювілею від дня народження відомої української поетеси Лесі Українки Київський університет права НАН України провів Всеукраїнський  науковий конкурс серед учнів 10-11 класів на краще есе/презентацію на тему: «Право, свобода, відповідальність у творчості українських поетів та письменників».
    18 травня 2021 р. в КУП НАН України відбулося підведення підсумків конкурсу. Зустріч оргкомітету конкурсу з авторами наукових робіт пройшла онлайн на платформі Google Meet. У конкурсі взяли участь  53 учні з різних областей України.

1q.jpg
 2q.jpg
3q.jpg

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися проректор з навчально-методичної та наукової роботи  к.ю.н., доцент Хорватова О.О. та голова оргкомітету конкурсу завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін к.і.н. Лісова К.С., які відзначили високий рівень підготовки есе/презентації, висловивши слова вдячності авторам конкурсних робіт і їхнім наставникам за креативність ідей. Такі інтелектуальні заходи сприяють реалізації здібностей учнів та популяризації інформації про наш університет серед шкільної спільноти України.
    Оргкомітетом конкурсу було відзначено 10 кращих робіт (п’ять презентацій та п’ять есе), зокрема:
1. Добровольської Олени (учениці 10 класу, Миколаївської ЗОШ №14);
2. ШворіньТетяни (учениці 11 класу, Комишуватської ЗОШ, Кіровоградська обл.);
3. Поздєєвої Єлізавети (учениці 10 класу, Краснокомединської ЗОШ, Чернігівська обл.);
4. Голубченко Анни (учениці Хухрянської ЗОШ, Сумська обл.);
5. Скрипниченко Катерини (учениці 10 класу, Глухівського Ліцею-інтернатуз посиленою військово-фізичною підготовкою, Сумська обл.);
6. Хребтова Бориса (учня 11 класу, Слов’янської ЗОШ №9, Донецька обл.)
7. Старостенко Поліни (учениці 10 класу, м. Покровськ);
8. Арнаут Богдани (учениці 11 класу, смт. Шпола, Черкаська обл.)
9. Івченко Єлізавети (учениці 10 класу, Ліцею «Науковий», м. Кропивницький)
10. Шпірь Оксани, Волощук Мирослави (учениць Стеблівської ЗОШ, Закарпатська обл.).
    Переможців було нагороджено дипломами та подарунковими книжковими наборами. Всі учасники конкурсу отримали сертифікати.

4q.jpg
5q.jpg

6q.jpg

7q.jpg
 8q.jpg
 9q.jpg

10q.jpg
 11q.jpg
 12q.jpg

13q.jpg
 14q.jpg
 15q.jpg

Після оголошення переможців конкурсу, автори кращих есе та презентацій мали можливість представити свої роботи в онлайн на загальний огляд.
    Оргкомітет щиро вітає переможців конкурсу та їх наукових керівників. Усім бажаємо подальших успіхів, наукових звершень, натхнення, яскравих ідей і нестримної жаги до пізнання нового!

16q.jpg
 17q.jpg
 18q.jpg

Сертифікати та дипломи з подарунковими книжковими наборами будуть відправлені учасникам конкурсу поштою в найближчий час.