В КУП НАНУ відбудеться лекція представника Німецької академічної служби DAAD та інституту ім. Гете в Україні – Анни Зіберт

6 Жовтня, 2010

Увага!
Шановні викладачі і студенти Київського університету права НАН України!
Відділ міжнародних зв’язків та грантів, кафедра іноземних мов
КУП НАН України

запрошує всіх бажаючих 07 жовтня 2010 року

на лекцію представника Німецької академічної служби DAAD та інституту ім. Гете в Україні – Анни Зіберт

(Федеративна Республіка Німеччина).

siebert.jpg

Тема: Особливості навчання у вищих школах Німеччини.

Мова: німецька.

Початок: 13:30.

Анна Зіберт – народилась в Німеччині в м. Зондерсхаузен (федеральна земля Тюрінгія).

1999-2002 – отримала кваліфікацію спеціаліста з роботи в медійних та інформаційних установах у Нюрнберзі, 2001 – практика в Німецькій національній бібліотеці міста Лейпцига, 2003 – 2009 – вивчення східної славістики, політичних наук, французької мови на курсі магістратури в університеті Лейпцига, отримання титулу магістра, 2009-2010 – асистент Німецької служби академічного обміну DAAD, викладач мови Німецької служби академічного обміну Київського національного університету імені Тараса Шевченка, викладач в інституті імені Гете – «Німецька мова як іноземна».