В КУП НАНУ відбулась зустріч з представниками арабських країн Близького Сходу та Північної Африки

2 Лютого, 2022

2 лютого 2022 року у Київському університеті права НАН України відбулась зустріч з представниками арабських країн Близького Сходу та Північної Африки, за результатами якої налагоджено співпрацю у сфері науки та вищої освіти між громадськими організаціями «Арабський дім», «Українсько-Суданська асоціація дружби та співробітництва» і Київським університетом права НАН України.
   Як зазначив голова ГО «Арабський дім» професор Закут Салах, на сьогодні перспективним для України є навчання іноземних студентів, яке починається з підготовки іноземних абітурієнтів ще до вступу в університет. Іноземним абітурієнтам необхідно адаптуватися у країни, вивчити мову, дізнайтеся про систему вищої освіти, які є вузи і спеціальності тощо.
   Президент ГО «Українсько-Суданська асоціація дружби та співробітництва» Мухамед Аббас визичаючи високий рівень підготовки студентів у вищих навчальних закладах України, підкреслив необхідність популяризації української вищої освіти у країнах Близького Сходу та Північної Африки.

afr.jpg

Ректор Київського університету права НАН України професор Юрій Бошицький презентував гостям університет, розповів про умови навчання, забезпечення освітнього процесу, можливості навчання іноземних студентів та підготовки за спеціальними програмами іноземних абітурієнтів в університеті.
   За результатами проведеної зустрічі сторони домовились про спільну працю із підготовки абітурієнтів і навчання студентів із країн Близького Сходу та Північної Африки у Київському університеті права НАН України.