В КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» професору Лінцського університету імені Й. Кеплера Геріберту Францу Коеку

15 Грудня, 2015

11 грудня 2015 року під час урочистого засідання Вченої ради з нагоди 20-річчя Київського університету права НАН України відбулася церемонія присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» професору Лінцського університету  імені Й. Кеплера Геріберту  Францу Коеку.

Цього звання Геріберт Франц Коек удостоєний за рішенням Вченої ради Університету від 31 серпня 2015 року.
     Під час церемонії ректор Ю.Л. Бошицький наголосив, що звання «Почесного доктора Київського університету права НАН України» є найвищою почесною відзнакою Університету. Почесне звання присвоюється вітчизняним та зарубіжним науковцям, діячам науки та освіти, громадським діячам за особливі заслуги перед Київським університетом права НАН України у розвитку юридичної науки та освіти, високий професійний і моральний авторитет в освітянських колах та у суспільстві.
     За традицією Почесні доктори читають наукову доповідь для студентів, молодих науковців та професорсько-викладацького колективу. Геріберт Франц Коек виступив з доповіддю «Юридична важливість цінностей Європейського Союзу».
     Після проголошеної доповіді ректор Ю.Л. Бошицький перейшов до урочистої церемонії посвяти у Почесні доктори (Doctor Honoris Causa), під час якої вчений секретар О.В. Михайленко ознайомила присутніх з життєвими та науковими досягненнями Геріберта  Франца Коека.
    Геріберту  Францу Коеку був вручений диплом «Почесного доктора Київського університету права НАН України» (Doctor Honoris Causa) та відповідні атрибути.

У своїй інавгураційній промові Геріберт  Франц Коек висловив слова вдячності ректорові та колективу Університету за високу оцінку його діяльності та виразив сподівання на продовження плідної співпраці між Київським університетом права НАН України та Лінцським університетом  імені Й. Кеплера. «Для мене це дуже важлива подія  і велика честь отримати звання Почесного доктора Київського університету права» – сказав він.