В КУП НАНУ відбулись вибори Президента студентського самоврядування

1 Жовтня, 2010

29 вересня 2010 року в Київському університеті права Національної академії наук України пройшли щорічні вибори Президента студентського самоврядування.
Напередодні виборів відбулися Загальні збори студентів КУП НАН України, на яких делеговані студенти висунули та затвердили три кандидатури на посаду Президента студентського самоврядування :

1. Осядла Марія, студентка IV курсу КУП НАНУ

2. Малюк Олександр, студент III курсу КУП НАНУ

3. Франчук Олег, студент IV курсу КУП НАНУ.

Кожен з кандидатів мав вагомий досвід громадської роботі та проведенні культурно – масових заходів.

Вибори Президента студентського самоврядування проходили під гаслом «від прозорих виборів Президента студентського самоврядування до прозорих виборів у всіх гілках влади».

Виборчі та ревізійні комісії, склад яких був затверджений Загальними зборами, пильно слідкували за легітимністю та законністю проведення зборів, були опломбовані скриньки, кожен бюлетень мав свій номер та печатку КУП НАН України.
Студенти проявили активну громадську позицію. Участь у виборчому процесі взяли понад 248 студентів. За результатами голосування Президентом студентського самоврядування стала студентка IV курсу КУП НАН України Марія Осядла.

Згідно з положенням про студентське самоврядування 5 жовтня відбудуться загальноуніверситетські студентські збори, на яких затвердять обов’язки керівних органів студентського самоврядування.