12 Березня, 2013

8-10 березня 2013 року в м. Острозі на базі Національного університету “Острозька академія” відбувся V Міжнародний форум органів студентського самоврядування “Здобутки, уроки та перспективи розвитку студентського руху”.
   Робота Форуму здійснювала за двома напрямками: І – “Законодавче забезпечення вищої освіти в Україні” та ІІ – “Студентська стратегія 2013 року”. Після активного обговорення були підготовлені пропозиції до законопроектів про вищу освіту, зареєстрованих у Верховній Раді України, а також щодо підвищення ефективності роботи органів студентського самоврядування у ВНЗ.
   В рамках Форуму відбувся V Конгрес Національного студентського союзу, де було обрано новий склад Виконавчого Комітету та голів Координаційних рад. Зокрема, Володимир Капустін, студент І курсу Київського університету права НАН України, був обраний Головою Комітету з юридичних питань Виконавчого Комітету НСС. Його заступником було призначено Євгенію Ступчук, студентку IV курсу Рівненського інституту Київського університету права НАН України. Окрім того учасники Конгресу обрали нового Президента та віце-президента НСС. І, так, новим очільником ВМГО “Національний студентський союз” став, переобраний на другий термін, Микола Бучко. Також учасники Конгресу підтвердили раніше виявлену довіру віце-президенту — Віктору Артеменко.

Після конструктивної праці на Форумі, учасникам організували екскурсію по Острозькій академії, де розповіли про її історію та досягнення від заснування і до сьогодні, а також вони мали змогу поспілкуватися в неофіційній обстановці на святковій вечері з нагоди святкування 4-ї річниці Національного студентського союзу.