В обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація Рівненського інституту Київського університету права НАН України

23 Листопада, 2016

Вагомість цього заходу засвідчили своєю присутністю представники владних структур та органів юстиції, а також численна делегація із базового закладу на чолі із проректором з гуманітарної освіти та виховної роботи  Галиною Петрівною Левківською.
     Відкрив презентацію директор Рівненського обласного краєзнавчого   музею Олександр Степанович Булига, котрий наголосив на значних здобутках інституту у сфері права, відзначивши його авторитет на Рівненщині, що забезпечується належним кадровим потенціалом, а особливо  високим рівнем підготовки випускників. Директор підкреслив,  що  презентація  навчального  закладу у музеї  проводиться вперше.

Рівненський інститут КУП НАНУ представив його директор Володимир Леонович Якимчук. У своєму виступі він розкрив концепцію діяльності інституту, яка побудована на примноженні наукового потенціалу України та зближенні юридичної освіти і фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права. Особливий наголос було поставлено на тому, що інститут є державним закладом, оскільки підпорядкований Національній академії наук України. Важливо,  що інститут працює під керівництвом ректора Київського університету права НАН України, заслуженого юриста України, професора, кандидата юридичних наук, лауреата премії імені Ярослава Мудрого, відмінника освіти України, керівника Міжнародного центру правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Юрія Ладиславовича Бошицького, авторитет якого у правовому світі беззаперечний. Навчальний процес в інституті базується на інформаційних технологіях,  сучасних методах навчання та результатах наукових досягнень з використанням прогресивних технологій, комп’ютеризованих систем, мультимедійних та мережевих технологій.

Проректор Галина Петрівна Левківська  передусім звернулася до студентства, поставивши акцент на його особливій ролі у державотворчих процесах, формуванні української політичної культури, необхідності освоєння здобутків національної та світової культури. Студентам є на кого рівнятися, адже їх навчають ті, хто бере безпосередню участь у розробленні та реалізації цілої низки найважливіших загальнодержавних програм щодо адаптації українського законодавства до законодавства ЄС, розвитку юридичної освіти та підвищення правової культури.
     Про актуальність та необхідність подібної презентації говорили також заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Андрійович  Бучинський, начальник Головного управління юстиції у Рівненській області  Іванна Василівна Смачило, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби, начальник Управління державної виконавчої служби, випускниця інституту Рита Юріївна Назарчук, голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань гуманітарної політики, кандидат політичних наук Алла Леонідівна  Черній та ін.

З вітальним словом до присутніх звернулася також голова трудового колективу інституту Марія Анатоліївна Боровець та голова студентського парламенту РІ КУП НАНУ Софія Олексійовець.

В обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація Рівненського інституту КУП НАН України (відеосюжет)

Після офіційної частини презентації її учасники отримали можливість неформального спілкування.