В рамках святкування Дня театру студенти Рівненського інституту та Київського університету права НАНУ відвідали Рівненський академічний музично – драматичний театр.

3 Квітня, 2012

Надовго залишиться у пам’яті  студентів та викладачів Рівненського інституту Київського університету права НАН України день 27 березня 2012 року.      Вони не тільки відвідали Рівненський академічний український  музично-драматичний театр, де мали гарну нагоду переглянути виставу «Дуже проста історія», а й долучилися до святкування Дня театру.       Високе театральне мистецтво здатне не просто оновити душу, а й викликати такі творчі поривання, які окрилять і змінять звичну повсякденність. І якщо підкреслити те, що перегляд комедійного дійства відбувався спільно з представниками студентства Києва на чолі з проректором з виховної роботи Г.П. Левківською, то цей захід набуває ще більшої ваги.

До дійства також долучилися керуючий справами РІ КУП НАНУ М.В.Савчин, а також інспектор з виховної роботи Н.М. Сумченко.