В рамках заходів до Дня юриста в РІ КУП відбувся турнір з міні- футболу

7 Жовтня, 2016

6 жовтня в рамках загально університетського проекту «Сьогодні з спортом- завтра з майбутнім»

minifootbol01s.jpg
та напередодні Дня юриста у Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся турнір з міні-футболу серед команд студентів різних курсів. Гра проходила на стадіоні нашого партнера Національного університету водного господарства та природокористування. Вболівальники та самі учасники отримали море позитивних емоцій, і задоволення від результату, адже цей турнір вкотре став своєрідним уроком дружби, підтримки та єдності.

За футбольною традицією, були визначені і кращі гравці команд, ними стали  Бут Віталій, Ющук Вадим, Янчик Олег, Мойсеєць Богдан та Буско Олександр.

Дякуємо хлопцям за прекрасний подарунок до Дня юриста, який вони зробили всім вболівальникам і бажаємо нових спортивних звершень та перемог!