В РІ КУП НАН України відбулася презентація поетичної збірки Ярки Богач (Вашингтон, Сша)”Чуєш таху?.. Це я “

14 Травня, 2012

Студенти РІ КУП НАНУ уже вкотре отримують гарну нагоду познайомитися з творчими здобутками своїх співвітчизників, які проживають за кордоном. На цей раз почесною гостею іституту стала Ярка Богач (літературний псевдонім Ярослави Гарт) зі  США, котра прибула на запрошення кафедри гуманітарних дисциплін із  презентацією своєї поетичної збірки «Чуєш птаху?.. Це я».

Прикметно, що книга побачила світ 2012 року у спілчанському видавництві «Каменяр».     Цікава і незвичайна доля авторки. Закінчивши в 1990-х роках архітектурний факультет Львівської політехніки, вона в подальшому присвятила себе літературі та перекладацькій справі. За сприяння фонду Сороса Ярослава Гарт невдовзі закінчила факультет інформатики і книжкової справи Техаського університету США.. Працює перекладачем.

Проте ці скупі біографічні дані далеко не спроможні відтворити цікаву особистість поетеси, діалог з якою не обмежився стінами бібліотеки, де відбувалася зустріч.Студенти винесли цікаві і неоднозначні враження, які спонукають до подальшого пошуку шляхів власної самореалізації.     Зустріч відбулася за підтримки ректора Ю.Л. Бошицького. Ярка Богач отримала гарні подарунки на згадку про інститут, а також незабутні враження.