В РІ КУП НАНУ продовжується профорієнтаційна робота

17 Травня, 2018

16 травня директор РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук та доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, кандидат юридичних наук В.Є.Ткачук відвідали Рівненське вище професійне училище Департаменту поліції охорони з метою запрошення випускників – слухачів продовжити освіту в Рівненському інституті Київського університету права.
      Перед початком зустрічі відбулась розмова з начальником училища підполковником поліції Інною Валентинівною Слободенюк, під час якої  окреслювались основні напрямки співпраці, а також В.Л.Якимчук подарував у фонд бібліотеки закладу монографії юридичного спрямування.

img-c941d25a5b1b6b274e1b7e1af69d7d55-v.jpg

img-a8a796c6f0e8dacc8a19828d33c8a360-v.jpg

Виступаючи перед третьокурсниками училища, директор РІ КУП НАНУ розповів про структуру Рівненського інституту, його матеріально-технічну базу, викладацький потенціал, умови прийому тощо. А от про методику викладання, проведення майстер-класів в інституті, міжнародні зв’язки, науково-практичні конференції, престижність професії юриста та інше доповідав В.Є.Ткачук.
      До слова, зустріч була досить конструктивною, проявом чого стали численні запитання слухачів, які зібрались в конферен-залі училища, стосовно оплати за навчання, можливості навчатися на військовій кафедрі, умови проживання в гуртожитку тощо.
      Сподіваємось восени побачити кращих випускників Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони в числі наших студентів.