В РІ КУП НАНУ розпочала роботу екзаменаційна комісія

31 Травня, 2018

30 травня 2018 року у Рівненському інституті Київського університету права НАН України розпочалась підсумкова атестація здобувачів вищої освіти заочної форми навчання освітнього ступеня «бакалавр» за напрямом підготовки «Правознавство». До складу екзаменаційної комісії увійшли Мармазов Василь Євгенович – к.ю.н., заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова ЕК; Якимчук Володимир Леонович – директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України, заступник голови ЕК; Книш Сергій Володимирович – к.ю.н., доцент, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ; Короленко Олександр Миколайович – к.ю.н., доцент кафедри галузевих правових наук; Кудерська Надія Іванівна – д.ю.н. ,доцент, в.о. завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін КУП НАНУ; Рассомахіна Ольга Андріївна – к.ю.н., доцент кафедри галузевих правових наук КУП НАНУ; Шкребець Дмитро Васильович – к.ю.н., доцент кафедри галузевих правових наук КУП НАНУ; Грицюк Анна Романівна – старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ.

img-bdc83f2af6423bb801aaf941f8644e3d-v.jpg
img-30eeb2ae46d95eeb13dc112957df2a46-v.jpg

Цьогоріч іспити складають 30 студентів заочної форми навчання, які демонструють досить високий рівень теоретичних знань та готовність  до виконання конкретних завдань, передбачених майбутньою практичною діяльністю.