В РІ КУП НАНУ відбулась зустріч студентів з представниками Головного територіального управління юстиції в Рівненській області

18 Травня, 2018

Відкрив зустріч директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, який привітав присутніх зі святом Вознесіння Господнього та Днем вишиванки, представив гостей, ознайомив з тематикою розмови та побажав усім плідного діалогу.
       Начальник  Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Станіщук Микола Васильович у своєму виступі окреслив основні напрямки діяльності управління юстиції та його структуру. Окремо зупинився на новаціях, що введені за останній період в законодавстві, зокрема, про ліквідацію районних управлінь і створення натомість Бюро правової допомоги, нагадав про вектори загальнонаціонального проекту «Я маю право» тощо.

dsc_3738.jpg

dsc_3750.jpg

Забезпечення своєчасного, повного і неупередженого виконання рішень у порядку, встановленому законодавством є основним завданням виконавчої служби, про що студентам детально розповів Бедикайло Вячеслав Вікторович –   начальник Управління державної виконавчої служби. Доповідач окреслив діяльність приватних виконавців та проблеми , пов’язані з їх роботою. Приємним стало запрошення наших студентів на проходження практики , а в подальшому і на роботу до виконавчої служби.
        Начальник відділу персоналу Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Бриковець Руслана Анатоліївна уточнила шляхи прийняття на державну службу випускників вузів, вимоги до осіб, які претендують на ці посади, ознайомила з можливістю стажування.
        В інформуванні громадян про їх права і свободи, правову політику держави, реалізацію проектів, пов’язаних із правовою освітою населення та розробленні і розповсюдженні методичних матеріалів у цій сфері бере участь Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, про що розповідала начальник управління Матаєва Ірина Анатоліївна.
        Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Яцюк Наталія Василівна зазначила у своєму виступі, що висока фахова підготовка студентів РІ КУП НАНУ , професійна майстерність професорсько- викладацького складу є запорукою подальшої успішної кар’єри наших випускників, підтвердженням чому є зайняття деяких керівних посад в установі колишніми студентами РІ КУП НАНУ.
        Присутні скористалися можливістю поставити питання поважним гостям та отримати вичерпні відповіді, що створювало атмосферу активного діалогу та сподівання на подальше співробітництво.