В Рівненському інституті КУП НАН України представили нового директора Івана Вєтрова

4 Листопада, 2022

1 листопада 2022 року ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький представив нового директора Рівненського інституту Івана Вєтрова, який до цього працював 10 років  проректором Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 8 років начальником управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, 11 років директором Рівненської української гімназії та подякував Володимиру Якимчуку за багаторічно співпрацю.

dsc_2608.jpg

dsc_2625.jpg

dsc_2617.jpg

Представники ректорату Київського університету права Олена Антонова, т.в.о. проректорка з навчально-методичної роботи, Анатолій Маркевич, проректор з адміністративної роботи, Алла Вільчинська, проректорка з питань забезпечення і перспективного розвитку, та Валерій Андрусів, вчений     секретар університету, ознайомили колектив інституту з новою концепцією розвитку, особливостями менеджменту, освітнього процесу в умовах російсько-української війни; підбили підсумки вступної кампанії 2022 року; обговорили питання господарської діяльності, підготовки до опалювального сезону.
    Юрій Ладиславович загострив увагу на якісному забезпеченні освітнього процесу, підготовкою лекційних курсів, наповненні дистанційної платформи Moodle, контролем за відвідуванням студентами навчальних занять.