В Рівненському інституті КУП НАН України відбувся « Реквієм за небесною сотнею»

16 Квітня, 2014

Минуло сорок днів з часу трагічних подій на Майдані Незалежності у Києві, що призвели до непоправної втрати – загибелі понад сотні людей. У ці дні в Україні й світі запалюють свічки та моляться, згадуючи і прощаючись з усіма загиблими.

Події в державі сколихнули свідомість і студентів Рівненського інституту КУП НАН України. Вони вирішили в черговий раз вшанувати пам’ять загиблих героїв та провели читання віршів, присвячених «Небесній сотні», оформили плакати з портретом та біографією  кожного героя Майдану, які розмістили на маршових сходах Інституту. Це, ніби,  символ вічної пам’яті та взірець самовідданої любові до України, яка після трагедії стала іншою і потребує допомоги молоді для реальних змін в усіх сферах життя.

Організатор культурних заходів
РІ КУП НАН України