В Рівненському інституті Київського університету права НАН України стартувала VІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

10 Квітня, 2012

В Рівненському інституті Київського університету права НАН України стартувала VІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», метою якої є збір коштів для придбання медичного обладнання для  допомоги дітям хворим на цукровий діабет. Акція проходить за підтримки  Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України.     Студенти РІ КУП НАН України не лишилися байдужими до цієї проблеми  та активно почали збір коштів, також  через органи студентського самоврядування  залучаються  студенти для волонтерської діяльності. Кажуть, чужих дітей не буває , тож простягнемо руку допомоги дітям!