В Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася підсумкова атестація бакалаврів за спеціальністю 081 «Право»

4 Червня, 2020

У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася атестація здобувачів 4 курсу заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Право» спеціальності 081 «Право» у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту.
    Директор РІ КУП НАН України Володимир Леонович Якимчук та голова Екзаменаційної комісії, професор д.ю.н., завідувач кафедри права Київського кооперативного інституту бізнесу і права Василь Андрійович Омельчук привітали студентів із цією знаковою подією, побажали їм успіху і висловили впевненість у набутих професійних компетентностях. До складу комісії увійшли завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксана Олександрівна Якимчук, в.о. завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Вікторівна Матвійчук. Секретар – старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Ганна Романівна Грицюк.

img_20200603_091738.jpg

img_20200603_091217.jpg

img_20200603_091808.jpg

Студентам необхідно було під час підсумкової атестації показати свої знання з таких професійно-орієнтованих навчальних дисциплін як-от: теорія держави і права, конституційне право і конституційний процес, цивільне право та цивільний процес, кримінальне право та кримінальний процес. Бакалаври права з честю витримали екзамен.
    Вітаємо випускників із першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти! Бажаємо успіхів у професійній діяльності, не зупинятися на досягнутому і здобути другий рівень вищої освіти (магістерський) у Київському університеті права НАН України!
   Рівненський інститут Київського університету права Національної академії наук України запрошує на навчання випускників шкіл, коледжів за спеціальністю 081«Право» на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», а також «спеціаліст» (нефахові спеціальності).