В Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася весняна толока

23 Квітня, 2012

21 квітня 2012 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася весняна толока під гаслом «Рівне – місто чистоти». Метою вказаної загальноуніверситетської акції було забезпечення благоустрою території біля вузу та озеленення клумб перед навчальним закладом. Все згадане проводилося в рамках реалізації чисельних напрямків соціальної політики, що здійснюється Київським університетом права НАН України.

Толока в РІ КУП НАНУ була приурочена до всеукраїнського Дня довкілля. В ній приймали активну участь поважні гості з Києва: професор Школи права Університету штату Пенсільванія, почесний доктор юридичних наук КУП НАН України Вільям Батлер, проректор з адміністративно-господарської роботи Бойко В.О.; представники Рівненського інституту: заступник керуючого з науково-педагогічної діяльності Мельник О.М., інспектор з виховної та методичної роботи Сумченко Н.М., а також активна студентська молодь зазначеного вузу, студентки-учасниці конкурсу краси «Міс Феміда 2012», який відбудеться 28 квітня 2012 р. в м. Рівному.

Під час проведення толоки було висаджено декілька дерев калини перед будівлею Рівненського інституту КУП НАН України.