В Рівненському інституті Київського університету права НАН України завершено 1-й етап конкурсу «Краща кімната в гуртожитку».

7 Березня, 2013

Уже традиційно у Рівненському інституті Київського університету права НАН проводиться огляд-конкурс «Краща кімната гуртожитку».  Його метою є виявлення та розповсюдження кращого досвіду організації житлово-побутових умов в кожній кімнаті, організації навчання і відпочинку студентської молоді та активізації органів студентського самоврядування у формуванні здорового способу життя.
     За участю представників студентського самоврядування та інспектора з виховної та методичної роботи Н.М Сумченко і вихователя  гуртожитку  Л.М. Пясецької були визначені кращі кімнати, серед яких: №422 Шульжук Аліна, Матвійчик Діана, №505 Сидорук Ірина, Семенюк Тетяна, №431 Антонова Ольга, Палій Юлія.

Студентам, які уміють належним чином облаштувати свій побут, за підтримки ректора, заслуженого юриста України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького були вручені Цінні подарунки. Це вагомий стимул зробити гуртожиток своєю другою домівкою.

Інспектор з виховної та методичної роботи Н.М. Сумченко