В Рівненському інститутуті КУП НАН України відбулося перше засідання новоствореного Студентського Парламенту

27 Вересня, 2021

В усі часи студентство вважалося передовою верствою населення із прогресивними поглядами та рішучими вчинками. Прагнення до знань і активна життєва позиція роблять цих молодих людей несхожими на інших членів суспільства.
   Інтереси студентів Рівненського інституту КУП НАН України представляє Студентський Парламент. Це орган студентського самоврядування, метою якого є створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо.

1632727847136.jpg

1632727847154.jpg

1632727847160.jpg

Студентський Парламент діє на принципах відкритості, рівності прав студентів, незалежності від впливу політичних партій та рухів, громадських і релігійних організацій. Діяльність студентського самоврядування спрямована на забезпечення виховання духовності та культури студентів нашого навчального закладу, зростання у них соціальної активності.
   Порядок денний засідання студентів наступний:

• Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо діяльності органів студентського самоврядування.
  • Розподіл посадових обов’язків.
  • Про визначення основних напрямів діяльності Студентського Парламенту.