6 Листопада, 2012

В смт.Демидівка відбувся ярмарок професій та освітніх програм для випускників 2013 року, організований Демидівським районим центром зайнятості. У роботі ярмарку взяв участь спеціаліст відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки Київського університету права НАН України Пилипчук Олександр Петрович, який розповів абітурієнтам про навчальний заклад та умови вступу до нього і запросив на навчання на підготовчих курсах.

Упродовж проведення ярмарку відвідувачі знайомились з переліком спеціалізацій Рівненського інституту КУП НАНУ, форми навчання, умови проживання  в гуртожитку, тощо. Учасникам було  роздано друковану продукцію: інформаційні брошури, буклети, листівки.