В стінах Рівненського інституту КУП НАН України відбулася виставка творчих робіт дітей-сиріт

19 Березня, 2013

Активісти Рівненського інституту Київського університету права НАН України неодноразово організовували благодійні заходи для соціально незахищених дітей та дітей – сиріт. Відвідування маленьких вихованців Рівненського будинку дитини засвідчили, що допомога дітям – сиротам потрібна постійно. І це далеко не матеріальна підтримка, а просто увага, добре  слово та ніжна турбота. Як наслідок, за ініціативи ректора, професора Ю.Л. Бошицького,  між Київським університетом права НАН України та Комунальним закладом «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» Рівненської обласної ради  20 лютого 2013 року був підписаний Меморандум про системну співпрацю.

Продовжуючи підтримувати маленьких вихованців Будинку дитини, у  конференц – залі інституті 18-19 березня цього року пройшла благодійна виставка – аукціон творчих робіт дітей – сиріт. Кошти, зібрані від продажу виробів маленьких митців, підуть на придбання найнеобхідніших для малюків речей.

Організатори акції щиро дякують всім, хто долучився до участі у цьому шляхетному заході. Нехай на життєвому шляху у всіх, хто взяв участь в акції, зустрічаються такі ж безкорисливі, щедрі, чуйні і добрі люди, як вони самі! І нехай добра традиція РІ КУП НАНУ — «Аукціон надії» — щороку знаходить  нові теплі серця, здійснює нові добрі справи, дарує надію, радість і любов!

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності РІ КУП НАН України
Марія Пясецька