В Ужгороді відбулося вручення дипломів випускникам-бакалаврам КУП НАНУ

18 Липня, 2022

Днями в Ужгородській філії Київського університету права НАН України відбулися урочистості з нагоди завершення навчального року та вручення дипломів випускникам бакалаврату по спеціальності «Міжнародне право», які закінчили КУП НАНУ і є корінними ужгородцями.

Попри складні часи, які, на разі, переживає наша країна, ужгородським студентам вдалося успішно завершити навчання. Цьогоріч 11 студентів отримали дипломи бакалавра, це: С. Донченко, М. Слоньовський, І. Мелень, Г. Блохін, В. Ковтюк, І. Пилип, Г. Вишневський, К. Онопрієнко, І. Слоньовська, Т. Богуняк та І. Блохіна. Серед випускників немало військових.

Вручити дипломи і привітати випускників спеціально до Ужгороду прибули ректор КУП НАН України, заслужений юрист України, професор Ю. Бошицький, Надзвичайний та Повноважний посол України в Швейцарії (2008-2014 рр.), професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАН України Ігор Дірзавідувач кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України  Олександр Савка. Всі організаційні питання забезпечила керівниця Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ  Мирослава Бухало! Були також і батьки випускників.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор, Ю. Бошицький, який наголосив на тому що незважаючи на повномасштабну війну з боку російського агресора КУП в повному обсязі виконав свої зобов’язання перед студентами, намагався виправдати довіру їх батьків та сподівання майбутніх роботодавців!

Присутні гості долучилися до вітальних слів та побажали випускникам досягнення нових звершень у юриспруденції.

Від колективу КУП НАНУ ректор вручив кожному випускникові  комплект багатотомної юридичної енциклопедії, яка слугуватиме гарним підґрунтям для формування власних бібліотек випускників, а також буде хорошим теоретичним джерелом детального пізнання різних галузей права, можливістю кращого вивчення творчості відомих вітчизняних юристів-практиків та дуже широкого кола знань в галузі юриспруденції!

Ректор запросив випускників бакалаврів до продовження навчання в магістратурі КУП НАН України, а також вручив всім випускникам грамоти за активну участь у студентському житті університету та успішне навчання.

Маємо надію, що для всіх випускників-бакалаврів це були цікаві та корисні роки життя і вони продовжать навчання в магістратурі КУП НАНУ в майбутньому.