Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з головою Здолбунівської міської ради

15 Травня, 2021

Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки у Рівненську область з метою профорієнтації, провів переговори з головою міста Здолбунів Владиславом Сухляком.
   Мета зустрічі – це налагодження контактів зі Здолбунівською ОТГ задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи!

111.jpg
444.jpg

333.jpg

Зважаючи, що це була перша зустріч, ректор окреслив основні вектори діяльності Київського університету права та його структурного підрозділу – Рівненського інституту, відзначив важливу роль закладу в формуванні гуманітарного і соціального капіталу регіону, адже його науково-педагогічний колектив та студентство завжди були і є діяльною частиною громади, організаторами та активними учасниками ініціатив і проектів, спрямованих на розвиток міста та області. Обговорювалися конкретні ініціативи щодо поглиблення подальшої співпраці влади і КУП НАН України в освітній, науковій та мистецькій галузях. Владислав Сухляк пообіцяв всебічну підтримку реалізації завдань, спрямованих на досягнення спільної мети – перетворити освіту Здолбуніва на інноваційне середовище, де одну з ключових ролей виконуватиме КУП НАНУ.

222.jpg

555.jpg

На зустрічі були присутні Кармазін Юрій Анатолійович – український політичний діяч, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликань та заступник міського голови Здолбунівської міської ради – Юрій Сосюк.
   Ректор презентував Владиславу Сухляку рекламну продукцію університету та наукові видання. Зі свого боку, В. Сухляк подарував ректору книги про місто Здолбунів. Зустріч, яка пройшла в надзвичайно теплій невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю в майбутньому.