Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з ректором Бакинського державного університету

5 Листопада, 2019

28 жовтня під візиту для участі в роботі міжнародного семінару по авторському праву та колективному управлінню правами на запрошення Голови Агенції Інтелектуальної Власності Республіки Азербайджан пана Камрана Іманова, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з ректором Бакинського державного університету Ельчинем Бабаєвим.

1q.jpg

2q.jpg

3q.jpg

Під час зустрічі сторони ознайомились із діяльністю КУП НАНУ та Бакинського державного університету і обговорили актуальні питання в області науково-дослідної, освітньої, методичної і культурної діяльності.

Одним з практичних кроків такої взаємодії сторони визнали двостороннє співробітництво у напрямку організації науково-практичних конференцій, круглих столів в сфері інтелектуальної власності та організації взаємних візитів представників професорсько-викладацького складу обох вишів для проходження підвищення фахової кваліфікації.
        Сторони обговорили необхідність підготовки та підписання Меморандуму про співпрацю та обмінялись фаховою літературою!

Ректор КУП НАНУ мав можливість ознайомитися з роботою БДУ та налагодити контакти з новими партнерами.

Візитівка Бакинського державного університету

4q.jpg

5q.jpg

Бакинський державний університет – установа вищої професійної освіти Азербайджану. Університет входить до складу European University Association (EUA). В університеті щорічно здобувають освіту 22 500 студентів. Кількість викладачів – 1300, з них 250 – доктори наук, професори і 750 кандидатів наук.

Університет розташовується в 4 корпусах, в складі якого є бібліотека і спортивний майданчик. В університеті також працює видавництво для наукових праць і газета “Бакинський Університет”.