Відбулась зустріч студентів РІ КУП НАНУ із заступником директора Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Сергієм Іллюком

14 Листопада, 2019

13 листопада відбулась зустріч студентів РІ КУП НАНУ із заступником директора Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області та Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області Сергієм Іллюком.

Гість розповів у чому полягає надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Зокрема, вторинна безоплатна правова допомога включає захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

dsc_7471.jpg

dsc_7477.jpg
dsc_7480.jpg

Метою заходу є інформування студентів щодо роботи Регіонального центру, переліку осіб, які мають право отримати ці види допомоги, яка безоплатна правова допомога доступна сьогодні та на кого покладені функції щодо управління системою безоплатної правової допомоги.
      Сергій Іллюк розповів, що самі правові послуги безоплатної вторинної правової допомоги надають адвокати, відібрані за результатами конкурсу. Тобто, після прийняття рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги призначає адвоката, який за дорученням надає безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі.
       Представник Регіонального центру відповів на питання студентів щодо законодавства, яке регулює їхню діяльність, а також про кошти, за рахунок яких надається безоплатна правова допомога. За підсумками зустрічі студентів РІ КУП НАНУ було запрошено брату участь у громадських проектах та пройти практику на базі Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області.