Відбулася низка профорієнтаційних заходів у загальноосвітніх школах м. Здолбунів Рівненської області

3 Грудня, 2019

Їх провела старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Світлана Повзун, яка не тільки презентувала РІ КУП НАНУ як заклад кваліфікованої підготовки бакалаврів у сфері юриспруденції  та інформувала учнів 11-х класів про можливості такої підготовки, а й окреслила перспективи подальшого працевлаштування відповідно до вимог сучасного ринку праці.

img-f83dfb3bfeefef115b90d7b9edb881ce-v.jpg

img-9cd55d892a310427b845798c24366ce2-v.jpg

img-d787e6c5396348337fb34f3f3a5539c9-v.jpg

Зокрема, викладач ознайомила потенційних вступників із спеціальностями, які можна отримати, навчаючись в РІ КУП НАН України, його потужною матеріально-технічною базою, культурно-масовими та спортивними заходами, інформувала про практичне навчання студентів і можливості стажування за кордоном та цікаве студентське життя в інституті, якому сприяє ректорат університету.
     Профорієнтаційні заходи стимулюють пошук людиною найефективніших засобів підвищення свого професійно-кваліфікаційного рівня, розвиток соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності. Та найважливіше – особистісна самореалізація випускника школи.
        Такі параметри є актуальними під час проведення будь-яких зустрічей з молоддю.