Відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти в Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України

6 Вересня, 2011

Першовересень стартував

Урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти відбулася у Рівненському інституті  Київського університету права Національної академії наук України. Посвята розпочалася під незабутні звуки Гімну України.    Аплодисментами зустріли присутні представницьку  делегацію з базового навчального закладу. Слова вдячності були адресовані передусім ректору професору Ю. Л. Бошицькому за його вміння піднести імідж закладу на таку висоту, яка відповідає європейським освітнім стандартам. Приємним подарунком не лише студентам і працівникам інституту, а й рівнянам став фасад навчального  приміщення, який органічно вписався у мальовничий ландшафт гідропарку.

Особливо запам’яталися виступи керуючого справами РІ  КУП НАН України кандидата юридичних наук, доцента М. В. Савчина та  кандидат юридичних наук, доцента, завідувача кафедрою цивільного та трудового права Київського університету права Національної Академії наук України О. І.  Мацегоріна.

Студенти склали присягу та отримали символічний ключ знань.

Під високими склепінням зали органної і камерної музики звучали твори у виконанні камерного ансамблю «Концертіно», органна музика Баха. Емоційним завершенням програми стали виступи популярних співаків Марії Злати та Сашка Невже.