Відбулася зустріч директора Рівненського інституту КУП НАНУ Володимира Якимчука з керівництвом Гощанської селищної ради

10 Грудня, 2021

Предметом зустрічі стало обговорення співпраці з навчальними закладами Гощанської громади. Директор інституту Володимир Якимчук, висловлюючи вдячність за розуміння і підтримку, та з нагоди Дня місцевого самоврядування подарував книги для голови селищної ради Миколи Панчука, який є надійним партнером нашого навчального закладу, всебічно підтримує розвиток інституту, долучається до проведення наукових заходів.

_viber_2021-12-08_14-51-22-342.jpg

_viber_2021-12-08_14-51-30-841.jpg

На зустрічі були присутні керуючий справами виконавчого комітету,  секретар виконкому Анастасія Табєкова, начальник управління організаційно-документального забезпечення, цивільного захисту мобілізаційної роботи та військового обліку Гощанської селищної ради та їх юридичного забезпечення Олександр Панчук, депутати Гощанської селищної ради Наталія Калька та Людмила Козачук, які є членами гуманітарної комісії ради. Були обговорені перспективи співпраці між навчальним закладом та селищною радою.
   Окремою темою для обговорення стала можливість здобуття другої вищої освіти працівниками ОТГ, що є важливим для їх професійного зростання, а також навчання в магістратурі та аспірантурі Київського університету права НАН України.
   Під час зустрічі усі акценти було поставлені на залученні школярів до навчання на безкоштовних підготовчих курсах, організованих Рівненським інститутом КУП НАН України, які розпочнуть свою роботу з 1 лютого 2022 року в даному навчальному закладі.
   Зустріч завершилася взаємною домовленістю про подальшу співпрацю між керівництвом громади та  Рівненським інститутом Київського університету права НАН України.