Відбулася зустріч проректора з адміністративно-господарської роботи КУП НАНУ Бойка В.О. з колективом Рівненського інституту

30 Травня, 2016

Володимир Бойко зупинився на найбільш актуальних завданнях, які нині стоять перед інститутом. Пан проректор поінформував присутніх про напрацювання базового закладу і передусім  ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького з питань розширення міжнародної співпраці та відкриття спільних магістерських програм із зарубіжними партнерами. Особливий акцент було поставлено на організації вступної кампанії у 2016 році відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України.  Володимир Олександрович  також відповів на запитання, які торкалися різних сфер діяльності інституту.

Зустріч мала діловий і конструктивний характер.