Відбулася зустріч ректора КУП НАН України Юрія Ладиславовича Бошицького з представниками студентського самоврядування

22 Жовтня, 2010

21 жовтня 2010 року в Київському університеті права НАН України відбулася планове засідання ректора професора Юрія Бошицького з представниками студентського самоврядування.
Голови кожного з комітетів представили свої плани роботи на місяць.

Ректор підтримав ініціативу про проведення анкетування 25-28 жовтня 2010 року серед студентів. Мета цього анкетування: з’ясувати бачення роботи студентського активу та пропозиції щодо вирішення актуальних проблем студентства.

Комітетом культури та дозвілля було запропоновано організувати ряд екскурсій, відвідати музеї і театри та інші культурні і мистецькі заклади в рамках існуючих програм естетичного розвитку.
Планується один раз на місяць в рамках програми «Крок до прекрасного» студентам, які приймають активну участь в громадському та науковому житті університету організовувати відвідування театрів м. Києва.

Марія Осядла запропонувала започаткувати використання радіо для привітання професорсько – викладацького складу та студентів зі святами, а також для інформування студентів про проведення заходів та конференцій, які будуть організовані та проведені КУП НАН України
На порядок денний було також винесене питання про працевлаштування та надання стипендій кращим студентам КУП НАН України.

Бошицький Юрій Ладиславович позитивно ставиться до організації різноманітних заходів для студенства, адже студентська співпраця є запорукою успіху вирішення багатьох питань.

Інформацію підготували Жук Анна, студентка 1 курсу,

Плавинська Марта, Голова комітету інформації