Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького та делегації Батумського університету з головою обласної ради Олександром Данильчуком

2 Березня, 2018

Одним з пріоритетних напрямків роботи університету є тривала і плідна співпраця з Рівненською обласною радою, спрямована на поглиблення європейських засад розвитку правової освіти. Юрій Бошицький підкреслив, що координація діяльності освітніх структур та органів місцевого самоврядування є необхідною з огляду на потребу реалізації освітньо-наукових, культурних, історико-краєзнавчих та інших  проектів на теренах Рівненщини. Важливою складовою цієї співпраці є проходження практики студентами РІ КУП НАНУ у структурних підрозділах обласної ради.

dsc_3020.jpg

dsc_3027.jpg

На  зустрічі також ішлося і про перспективи міжнародної співпраці,  зокрема, проведення спільної  міжнародної науково-практичної конференції, організацію роботи літньої школи бізнесу і права на базі РІ КУП НАНУ. Конструктивні пропозиції у цьому плані висловили декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адам Махарадзе та професор цього факультету Армаз  Кахідзе, а також директор РІ КУП НАНУ  Володимир Якимчук.

dsc_3028.jpg

dsc_3032.jpg

Голова обласної ради  прийняв запрошення ректора у ролі почесного гостя відкрити ІХ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», яка відбудеться у квітні цього року у РІ КУП НАНУ.
         Насамкінець  було зроблено спільне фото на згадку.