Відбулася зустріч ректора Ю.Л. Бошицького із колективом Рівненського інституту

3 Березня, 2014

Ця зустріч вкотре продемонструвала особливий талант  Ю.Л.  Бошицького  бути разом із колективом у час особливої  тривоги за майбутню долю України. Ректор підтримав усіх, хто був причетний до Майдану, і  висловив свої міркування з приводу реалізації стратегічної мети РІ КУП НАНУ – інтеграції у європейський  правовий та освітній простір. Так само на зустрічі ішлося про завершення робіт з метою модернізації навчального корпусу РІ КУП НАНУ, вступну кампанію 2014 року та інші, не менш важливі питання. Насамкінець  ректор вручив подарунки кожному із підрозділів інституту.

Прикметно, що такі ж подарунки отримали кращі студенти закладу. Особливі призи було вручено переможцям огляду-конкурсу  «Краща кімната»    студентського гуртожитку. Так само конструктивною була розмова із представниками студентського самоврядування РІ КУП НАНУ.

Оптимізм ректора вселив надію у кожного – треба жити і працювати на перспективу.