Відбулася зустріч студентів РІ КУП НАНУ з керівником Західного міжрегіонального територіального управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА)

23 Березня, 2021

Це управління з місцезнаходженням у м. Львів, поширює свою діяльність на Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську та Тернопільську області. Про його правовий статус, обсяг функцій, види діяльності, тощо студентам Рівненського інституту Київського університету права НАН України розповів керівник Західного міжрегіонального територіального управління Насанкін Владислав Юрійович .

dsc_9645.jpg

dsc_9641.jpg

dsc_9637.jpg

Він зазначив, що Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на  формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути та які арештовані у кримінальному провадженні. А за змістом, обсягом функцій і правовим статусом АРМА не має аналогів у системі органів державної влади в Україні.
    Створення агентства було одним з основних критеріїв виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС і приємним є те, що наша держава на сьогодні увійшла в 5-ку найактивніших членів міжнародного співробітництва з відповідними органами іноземних держав.
   Під час зустрічі студенти жваво обговорювали почуте, ставили запитання, зосереджуючись , окрім організаційних моментів діяльності установи, на умови працевлаштування, відповідність критеріям відбору на державну службу, моральних якостях агентів, тощо.
    За словами директора РІ КУП НАНУ Володимира Леоновича Якимчука, доцільним вбачається проведення спільних з АРМА заходів, зокрема круглих столів, семінарів, лекцій, науково-практичних конференцій, профілактично-просвітницьких заходів з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб з питань виявлення, розшуку активів, одержаних від корупційних та інших злочинів.