Відбулось урочисте вручення дипломів бакалавра за спеціальністю 081 “Право” випускникам Рівненського інституту КУП НАН України

20 Квітня, 2021

20 квітня в Рівненському інституті КУП НАН України вручили дипломи бакалавра випускникам спеціальності 081 “Право”. Тринадцять випускників здобули другу вищу освіту, вісім з яких отримали дипломи з відзнакою.

dsc_0034.jpg
dsc_0040.jpg

dsc_0041.jpg

«Вітаю бакалаврів з отриманням дипломів. Це особливі випускники, які успішно поєднували виконання обов’язків, перебуваючи на відповідальних посадах та навчання в нашому навчальному закладі. Здобуття другої вищої освіти – їх свідоме і відповідальне рішення, адже правова система України осучаснюється, а наш інститут досліджує та адаптує освітні програми під сучасні потреби сучасної юриспруденції. Підготовка кваліфікованих кадрів, необхідних для якісної роботи державних установ, органів місцевого самоврядування та забезпечення правової системи України, є головною метою нашого інституту!», – зазначив директор Рівненського інституту КУП НАН України Володимир Якимчук.

dsc_0042.jpg
 dsc_0043.jpg
dsc_0044.jpg

dsc_0049.jpg
 dsc_0045.jpg
 dsc_0048.jpg

Щиро вітаємо та бажаємо гідно нести ім’я випускника Рівненського інституту КУП НАН України, досягаючи професійних успіхів та втілюючи здобуті знання на практиці!