Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ

15 Листопада, 2013

Предметом обговорення стала підготовка до ІІI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні пошуки, комунікативні та педагогічні стратегії», організатором якої є Київський  університет права,  кафедра гуманітарних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права спільно з Інститутом інноваційних технологій та Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. На засіданні студенти продемонстрували рівень володіння матеріалом своїх доповідей та обмінялися думками з приводу їх  репрезентації на конференції.
     Це уже не перше засідання наукового гуртка, яким керує старший викладач  кафедри  гуманітарних дисциплін І.С.Микитин. Коло питань, які обговорюються на  засіданнях, досить широке. Це і способи словотвору в українській та іноземних  мовах, проблеми адекватного перекладу, історія української культури, проблематика світоглядного змісту та ін. Що ж до конференції, то вона є реальним способом апробації наукових можливостей студентів.