Відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди 20-річчя Київського університету права НАН України

14 Грудня, 2015

11 грудня 2015 року відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди 20-річчя Київського університету права НАН України.
     Серед запрошених були високопоставлені гості, народні депутати, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України,  провідні науковці, судді, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій, Почесні доктори Київського університету права НАН України.

Для привітання з ювілеєм до Київського університету права НАН України прибули делегації з: Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія), Тбіліського університету ім. Давида Агмашенебелі (Грузія), Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра (Болгарія), Академічного співтовариства ім. Михайла Балудянського (Словацька республіка).

На адресу Київського університету права НАН України надійшли листи-вітання від Президента України, Прем’єр-міністра України, Апарату Верховної Ради України, Першого заступника Голови Комітету з питань науки і освіти О.В. Співаковського, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, інших установ та закладів .

В своїй привітальній промові ректор, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький зазначив, що історія університету починається з 12 грудня 1995 року, коли відбулася державна реєстрація Вищої школи права при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Уже через кілька років, а саме з 2000 року, університет отримав нинішню назву і безпосередньо почав підпорядковуватися Національній академії наук України.

Сьогодні Київський університет права НАН України займає достойне місце серед профільних вищих навчальних закладів України, є визнаним науковою спільнотою.
     Зокрема, університет удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти» та є Лауреатом І ступеня у номінації «Інновації у діяльності вищого навчального закладу з інтеграції в європейський освітній і науковий простір». За період з 2005 по 2015 роки був нагороджений 6-ма золотими, 1-єю срібною та 3-ма бронзовими медалями на міжнародних виставках «Сучасна освіта в Україні» та «Освіта і кар’єра». Протягом останніх 5-ти років університет  отримав 7 гран-прі у різних номінаціях.

Святкування 20-річчя є визначною подією в житті нашого колективу. З перших днів існування університету ми прагнули, насамперед, створити навчальний заклад вищого ґатунку за формою, духом і змістом. Для цього ми постійно вдосконалювали якість освіти, застосовували сучасні технології в організації освітнього процесу, використовували позитивний інноваційний досвід провідних зарубіжних вузів, модернізували матеріально-технічну базу. Працювали не покладаючи рук для того, щоб університет отримав визнання і світову популярність, став лідером сучасної освіти в Україні.

З нагоди 20-річчя Київського університету права НАН України колектив відзначений Подякою Прем’єр-міністра України,  співробітники – Почесними грамотами Президії НАН України, Грамотами Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Подяками Голови Конституційного Суду України, Грамотами Союзу юристів України, Грамотами Української Православної Церкви та орденами,  Почесними грамотами, Грамотами та Подяками Київського університету права НАН України.

В рамках святкового заходу відбулася концертна програма класичної музики камерного оркестру «Франческа».

Після завершення урочистого засідання Вченої ради в університетській капличці преподобного Нестора Літописця відбувся молебень з нагоди ювілею університету.