Відбулося засідання студентського парламенту Рівненського інституту Київського університету права НАН України

11 Листопада, 2016

10 листопада 2016 року на засіданні присутні обговорили ряд питань, які стосуються оптимізації роботи студентського парламенту та налагодження більш ефективної співпраці зі структурними підрозділами інституту.
    В.Л. Якимчук  – директор РІ КУП НАНУ, котрий виступив з привітальним словом для оновленого складу студентського парламенту, наголосив на організаційних питаннях по гуртожитку та науковій роботі студентів, а також запевнив у підтримці конструктивних ініціатив студентського активу,
    Президент студентського парламенту РІ КУП НАНУ Софія Олексійовець розповіла про налагодження співпраці з СумДУ і внесла пропозиції щодо спільного проекту до святкування  Дня студента.
    Назар Бурячинський – перший заступник Президента студентського парламенту РІ КУП НАНУ, запропонував чимало цікавих ідей для підтримання наукового та спортивного рівня РІ КУП НАНУ.

Окрім цього, розглядалися питання проведення брейн- рингу, підтримки чистоти і порядку в стінах гуртожитку РІ КУП НАНУ і  проведення конкурсу «Краща кімната гуртожитку», організації поїздки в дитячий будинок, приуроченої до  Дня Святого Миколая, оновлення стендів «Наша гордість» та «Кращі викладачі» фотографіями активістів та викладачів РІ КУП НАНУ, проведення турнірів з футболу та волейболу.