Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ до Трускавецької ТГ

12 Вересня, 2024

12 вересня 2024 року під час відрядження на Львівщину ректор КУП НАН України Юрій БОШИЦЬКИЙ зустрівся з  міським головою Трускавця Андрієм КУЛЬЧИНСЬКИМ. Метою візиту є налагодження партнерських відносин з органами влади та органами місцевого самоврядування із залученням закладів освіти Трускавецької територіальної громади.

Під час ділової зустрічі, на якій були присутні керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ м. Львів Юрій ЦИЦА, директор Прикарпатського інституту імені М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП», кандидат технічних наук, професор Європейського професійного докторату Юрій ШУЛЬЖИК та директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Трускавецької міської ради Інна ФОРЕМНА були обговорені питання щодо розвитку двостороннього співробітництва у сфері освітньої діяльності, популяризації юридичної науки і освіти, організації профорієнтаційної роботи та налагодження партнерських відносин з навчальними закладами.

Юрій БОШИЦЬКИЙ детально розповів про Київський університет права НАНУ, який є одним із найавторитетніших провідних навчальних закладів України та єдиний у нашій державі заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України, його історію, досягнення, напрямки навчання. Для громади ректор університету передав у подарунок фахову юридичну літературу.

Після предметної розмови відбулося підписання Меморандуму про співпрацю, що передбачає підвищення позитивного іміджу правничої професії і зокрема Львівського відділення КУП НАНУ, реалізацію спільних проєктів та програм, які спрямовані на досягнення цілей, що становлять спільний інтерес у сферах освіти та науки, а також взаємне залучення обох сторін до проведення громадських, соціальних, благодійних та культурних заходів. На зустрічі ішлося про важливість практичного досвіду у процесі спілкування з науковцями, значний інтелектуальний потенціал Київського університету права для розвитку Львівської області загалом і Трускавецької громади зокрема.

Предметом Меморандуму є співробітництво сторін у сферах розвитку освітньої, профорієнтаційної та інформаційної діяльності, культури, мистецтва, підтримки самодіяльної творчості, спорту, екологізації та інше.

В рамках зустрічі домовлено про створення спільної Юридичної Клініки (разом з Прикарпатським інститутом імені М. Грушевського ПрАТ «ВНЗ МАУП») для безкоштовного консультування мешканців Трускавецької територіальної громади з юридичних питань.

Ректор Київського університету права, професор Юрій Ладиславович БОШИЦЬКИЙ вручив подарунки для Трускавця, зокрема книги на юридичну тематику, які передано освітянській спільноті.

Міський голова Трускавця Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ подякував ректорові за візит до громади та висловив готовність до  конструктивної співпраці і діалогу. Ця зустріч стала важливим кроком до побудови міцних зв’язків між університетом і Трускавецькою громадою.

Прес-Центр КУП НАНУ